✉ Witajcie na moim blogu, poświęconym mojemu kontu w YouTube. Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne linki do filmów z podróży, relacji sportowych i recenzji książkowych. Zapraszam też na mój fanpage w Facebooku, kliknij po prawej stronie. *Drobna zmiana na kanale. Od września film na kanale w YouTube, będzie się ukazywał 16-go danego miesiąca.* Pozdrawiam Krzysztof Grafnert. ✉

poniedziałek, 26 listopada 2018

Nicholas Eames: Królowie Wyldu...


Nicholas Eames - Dziś na blogu pierwsza książka tego autora, pod tytułem "Królowie Wyldu". Bardzo dziękuje za możliwość przeczytania tego tytułu, Domowi Wydawniczemu Rebis. Akcja książki rozpoczyna się gdy Clay Cooper kończy służbę, w pobliskiej wartowni. Jeden z przyjaciół zaprasza Claya do gospody, co kończy się  opowiadaniem o starych wyczynach czasach głównego bohatera… W drodze powrotnej Clay myśli że widzi zjawę. lecz okazuje się że jest to jego przyjaciel Gabryjel.  Wyjawia mu cel swojego przybycia, chcę ratować swoją córkę Rose. Cooper nie od razu się zgadza, lecz córka Coopera sprawia że zmienia zdanie i tak zaczyna się ta historia pełna przygód. Dalszy ciąg tej historii poznacie, sięgając po tą książkę.

Autor: Nicholas Eames
Data premiery 30.10.2018
Tytuł oryginalny: Kings of the Wyld
Wydawnictwa: Rebis
Tytuł cyklu: Saga
Tom cyklu: 1
Okładka: miękka
ISBN: 9788380623095
Ilość stron 528

Książka ta nie unika takich tematów jak: śmierci bliskiej osoby, magia, przemoc, zabijanie, zdrada małżeńska, przebaczenie, walki z przeciwnościami i walki o życie. W której co róż akcja się zmienia, historia  jest dobrze napisana. Lecz napisana jest wulgarnym językiem. Dla tego do Ciebie czytelniku należy decyzja, czy sięgniesz po ten tytuł.

Moja ocena 7/10Nowa recenzja pojawi się na blogu, jeszcze w tym tygodniu. Pozdrawiam KG

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz