✉ Witajcie na moim blogu, poświęconym mojemu kontu w YouTube. Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne linki do filmów z podróży, relacji sportowych i recenzji książkowych. Zapraszam też na mój fanpage w Facebooku, kliknij po prawej stronie. *Drobna zmiana na kanale. Od września film na kanale w YouTube, będzie się ukazywał 16-go danego miesiąca.* Pozdrawiam Krzysztof Grafnert. ✉

O mnie

Na początku publikowałem moje fotografie i grafiki na stronie internetowej. Która rok później zaistniała jako blog. Z czasem do tego doszły foto sesje z imprez sportowych, podróżniczych i różnego rodzaje kursy itd. Blog ewoluował i  zmieniała się na nim również tematyka.
  
Dziękuje Państwu, że jesteście ze mną przez te lata, a świadczy o tym licznik odwiedzin na moim blogu, ponad 38300 tysięcy. Od dnia 1 lipca 2019 r.,  na Grafnert Media będą mogli Państwo  oglądać video i słuchać podcastów. Na blogu powracam do tematyki podróżniczej, sportowej i nadal będę recenzował książki. Materiały na blogu i kanale w YouTube będą pojawiały się raz w miesiącu. Zapraszam również na mój fanpage w Facebooku i  na konto DDOB.

Ukończone kursy:
2010.01.08 - Grafik Komputerowy
2014.07.30 -  Tworzenie stron w języku HTML i CSS
2014.09.05 -  Joomla tworzenie profesjonalnych stron www 

Pozdrawiam
Krzysztof Grafnert 

1 komentarz: