✉ Witajcie na moim blogu, poświęconym mojemu kontu w YouTube. Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne linki do filmów z podróży, relacji sportowych i recenzji książkowych. Zapraszam też na mój fanpage w Facebooku, kliknij po prawej stronie. *Drobna zmiana na kanale. Od września film na kanale w YouTube, będzie się ukazywał 16-go danego miesiąca.* Pozdrawiam Krzysztof Grafnert. ✉

niedziela, 28 października 2018

22 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2018


W dniach 25-28 października odbywały się w Krakowie targi krążki, wielki rozmach, mnóstwo wystawców z Polski i zagranicy. Gościem honorowym tych targów była Szwecja.


Przez cztery dni można  było spotkać oraz porozmawiać z ulubionymi autorami i uzyskać autografy. Co po za targami, jest mało możliwe. Duża liczba autorów przewinęła się przez te targi, nie sposób wymienić wszystkich nazwisk. Sam przeprowadziłem również dużo rozmów.


Targi to również okazja do nagradzania najlepszych publikacji Tak było i tym razem. Statuetkę "Gaudeamus 2018" otrzymało wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curii Składkowskiej, za publikację "Metody terapii logopedycznej". Podczas targów można było posłuchać różnych wykładów, autorów publikacji.  


Przechodząc do samych książek, wybór był ogromny. Od wydawnictw katolickich, po fantastykę, aż na kryminałach kończąc. Rozpiętość cenowa  była duża, od 10zł do 80zł. Również zaopatrzyłem się w książki. 


To by było na tyle relacji z targów, niebawem na moim kanale w YouTube pojawi się nowy materiał. Pozdrawiam KG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz