✉ Witajcie na moim blogu, poświęconym mojemu kontu w YouTube. Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne linki do filmów z podróży, relacji sportowych i recenzji książkowych. Zapraszam też na mój fanpage w Facebooku, kliknij po prawej stronie. *Drobna zmiana na kanale. Od września film na kanale w YouTube, będzie się ukazywał 16-go danego miesiąca.* Pozdrawiam Krzysztof Grafnert. ✉

piątek, 28 lipca 2017

Galeria Rondo Sztuki Katowice

Witajcie dziś na blogu trochę sztuki, a to za sprawą wizyty w Katowickiej galerii "Rondo Sztuki". Które mieści się pod adresem Rondo Ziętka 1, dla osób interesujących się sztuka współczesność miejsce godne polecenia. A oto co można tam zobaczyć, oczywiście jest to część mojej dwudniowej foto sesji z Katowic.  Zapraszam do obejrzenia grafik i zdjęć. Aby powiększyć zdjęcia, należy kliknąć na jedno i otworzy się galeria.


   

 
Niebawem wrócę  do Katowic, bo niestety nie zdążyłem wszystkiego zwiedzić. O nowych wyjazdach oraz szykujących foto sesjach dowiecie się  z moich kont na portalach społecznościowych. Zapraszam do śledzenia moich wpisów,  Krzysztof Grafnert.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz