✉ Witajcie na moim blogu, poświęconym mojemu kontu w YouTube. Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne linki do filmów z podróży, relacji sportowych i recenzji książkowych. Zapraszam też na mój fanpage w Facebooku, kliknij po prawej stronie. *Drobna zmiana na kanale. Od września film na kanale w YouTube, będzie się ukazywał 16-go danego miesiąca.* Pozdrawiam Krzysztof Grafnert. ✉

poniedziałek, 29 maja 2017

35 Krapkowicki Bieg Uliczny cz.2Witajcie, dziś druga część foto sesji z 35 Krapkowickiego Biegu Ulicznego. Na początek kolejne zdjęcia z mety biegu głównego, na 10km. Aby powiększyć zdjęcia, wystarczy na nie tylko kliknąć. Przed biegiem główny odbyły się dekoracje dzieci i młodzieży. Oto materiał filmowy z tych dekoracji.


A następnie odbyły się dekoracje biegu głównego, poniżej zwycięzcy w kategorii kobiet i mężczyzn.

M1 Sergiej Rybak Ukraina,  czas 31min. 29sek.
K1 Olga Ochal Polska, czas 34min. 30sek.

Oto materiał filmowy, a poniżej zdjęcia.


Nie było by Biegu Krapkowickiego, bez Sztafety Dobroczynność. W zawodach wystartowało kilkanaście  drożyn z zakładów pracy, przypomnę że wygrała drużyna Cembudu.  


Następny wpis na blogu ukarze 8 czerwca i niebawem 7 urodziny Grafnert Multiart.  Zapraszam do odwiedzania mojego kanału w YouTube i kont na portalach społecznościowych. Pozdrawiam, KG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz