♦ Studio Architektur mgr. Piotr Ćwirko - ✔ Kompleksowe projekty budownictwa mieszkaniowego, usługowego i przemysłowego ✔ Nadzór nad robotami budowlanymi ✔ Sprzedaż i adaptacja projektów typowych ✔ Okresowe kontrole obiektów budowlanych ✔ Mapy geodezyjne do celów geodezyjnych. Kontakt: Krapkowice ul Prudnicka 5 tel. 77 4665 203 tel kom 604 625 468 e-mail: biuro@studioarchitektury.com. ♦

czwartek, 21 lipca 2016

VI Bieg Koziołków

Witajcie, oto foto sesja z VI Biegu Koziołków 04.06.2016. Bieg odbywał się pod patronatem Burmistrza Kędzierzyna Koźla, start mieścił się na wysokości biblioteki miejskiej w Koźlu. Oprócz biegu głównego na 10km, odbyły się również biegi dzieci i młodzieży. Były to już moje nie pierwsze zawody na 10km, lecz pogoda spłatała figla. Temperatura podniosła się do 27 stopni, ciężej się biegło. Lecz to nie przeszkodziło poprawić życiówkę na 10km, o ponad 2 minuty.


Bieg na 10km zwycięzcy
M1 Paweł Olijnyk Ukraina, czas 29min. 56sek.
K1 Kałsiaryna Płashuk Białoruś, czas 35min. 11sek.


MOB – Moja ocena tego biegu 2 na 5. Biuro organizatora biegu nie zapewniło przyzwoitych warunków sanitarnych, nie mówiąc już o nieprzyjemnej niespodziance którą zastałem w toalecie. Bieg odbył się o godzinie 12:00, to za późno jak na tą porę roku, słońce dawało się we znaki. Podczas zapisów przydzielono mi numer startowy, ku mojemu zdziwieniu w biurze zawodów dostałem inny numer i nie podano żadnego wyjaśnienia. Pakiet startowy – rzeczy w nim były częściowo podniszczone. Gdy organizator biegu poprawi te wpadki, ma szanse na przyciągniecie większą ilości biegaczy.
             

  
 


 
          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz