✉ Witajcie na moim blogu, poświęconym mojemu kontu w YouTube. Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne linki do filmów z podróży, relacji sportowych i recenzji książkowych. Zapraszam też na mój fanpage w Facebooku, kliknij po prawej stronie. *Drobna zmiana na kanale. Od września film na kanale w YouTube, będzie się ukazywał 16-go danego miesiąca.* Pozdrawiam Krzysztof Grafnert. ✉

czwartek, 9 lutego 2017

5. Opolski Bieg „Policz się z cukrzycą”

Witajcie, dziś na blogu relacja z 5. Opolskiego Biegu „Policz się z cukrzycą”.  A odbył się on w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 15 stycznia tego roku, na Placu Wolności w Opolu.  Biegaczy przywitała temperatura około 0 stopni, lecz nie przeszkodziło to wystartować biegaczom. Sam również  planowałem wytarować w tym biegu, ale niestety nie można było się już zapisać. Przed samym biegiem okazało się że część  uczestników nie odebrało pakietów startowych, ale tak to już jest przy darmowych biegach.  Dystans był krótki, bo jedyne 4km 500m. Aby powiększyć zdjęcia, wystarczy na nie tylko kliknąć. Też w takim wiek chciałbym mieć taką kondycję, jak ta Pani na zdjęciu powyżej.
 


Ze względu na limit wielkości filmików zostały one umieszczone na YouTube, oto linki do rozgrzewki https://youtu.be/ctulSyLRJp8  i startu biegu https://youtu.be/vuaDsV6Ihpw.Zdradzę że mój następny bieg będzie we Wrocławiu, już za 16 dni. Spodziewajcie się relacji z niego, na moim blog. Kontakt z organizatorami tej imprezy oceniam dobrze, w przyszłym wpisie biegowym będzie już pełna ocena zawodów. Zapraszam do komentowania wpisu na Facebooku i DDOB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz